Кочетоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області

Навчальний процес

Структура навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту»

2016/2017  навчальний рік розпочинається 1 вересня 2016 року  святом –

День знань – і закінчується не пізніше 1 липня 2017 року.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 24  грудня 2016 року,

ІІ семестр – з 11  січня по 26  травня  2017 року.

Упродовж навчального року для учнів  провести  канікули: орієнтовно, осінні – з 24  жовтня по 30  жовтня 2016 року, зимові – з 26  грудня 2016 року по10 січня 2017 року, весняні – з  27  березня по 02 квітня 2017 року.

Тривалість уроків у загальноосвітніх навчальних закладах становить:           у 1-х класах – 35 хвилин, у 2–4-х класах – 40 хвилин, у 5–11-х класах – 45 хвилин.Згідно з наказом Міністерства освіти України від 12.08.1999 №292 «Про запровадження Закону України» (про загальну середню освіту) (п.3.4.), листом Міністерства освіти України від 27.10.1999 №1/9-419 «Про тривалість уроків у початковій школі» різниця в часі навчальних годин 1- 4-х класів компенсується збільшенням тривалості перерв між урокам, додатковий облік і компенсація навчального часу у початковій школі  у 2016/2017 році не проводиться.

Державна підсумкова атестація для учнів 4,9,11-го класів буде проводитися відповідно до чинного Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

Перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Вручення документів про освіту орієнтовно провести для випускників 9-х класів –  9 червня 2017 року, 11-х класів – 27  травня 2017 року.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відділом освіти Чугуївської районної державної адміністрації можуть прийматись рішення щодо запровадження карантину, припинення чи продовження навчального процесу з поважних причин, щодо надання учням вихідних для підготовки і проведення державної підсумкової атестації/зовнішнього незалежного оцінювання (якщо вони проводяться під час навчального процесу), щодо доцільності проведення навчальної практики та навчальних екскурсій,  змінювати структуру навчального року та терміни проведення  учнівських канікул, зокрема, можуть проводитись для учнів 1-го класу додаткові тижневі канікули.

Режим роботи закладу: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.